Si të bëhesh i pasur

krista

Well-known member
Gjithashtu shume besim ne vetvete, nuk mund t'ia dalesh nese i hyn nje pune me dyshime.
 

feline

Well-known member
Te vleresosh si duhet kohen dhe njerezit e besuar, sepse jane me te "lira" per ty sesa per te pasurit.
 

Elton

Member
Duhet dhe pak hile vallaj, se drejt e drejt po ecim e spo shikojme gje me sy.
Un zbatoj rregullat e mundohem te kem cdo gje sic duhet... konkurenti im kur vjen puna i fut nje leke policit ne xhep dhe vazhdon punen si bos, muzika muzik, duhani brenda po e po, pastaj kufizimet e orareve as qe behet fjale ti zbatoj. Dhe si perfundim i lumt atij se po hap lokal tjeter, ndersa une rri ne vend numro
 
Top