Pse Facebook mbyll profilin nese nuk ke nje foto personale?

alkimisti

Well-known member
Kam hapur nje profil ne Facebook per te perfaqesuar kompanine ku punoj por ka disa dite qe me eshte mbyllur dhe me kerkon te bej Upload nje foto personale.
 

rashomon

Well-known member
Është pjesë e politikave të Facebook për të ndaluar llogaritë fallco. Nëse e ke profilin për kompaninë më mirë hap një faqe sepse nuk do të ta lejojë për sa kohë nuk i bën upload fotos që të kërkon.
 

alkimisti

Well-known member
Me duhet te jete nje profil personal, jo nje faqe kompanie. Hapet menjehere nese i ben upload fotos?
 
Top