Prezantim

Elton

Member
Pershendetje. Kam lexuar me shume kuriozitet disa nga temat tuaja dhe po me duket ky forum si nje konsulet shume i mire per biznesin. Une jam pronar i nje lokal te vogel ne Tirane. Eltoni
 
Top