Prezantim

oaky

Well-known member
Si thoni sikur te prezantohemi? Une jam oaky dhe jam bere pjese e forumit qe te mesoj ca gjera dhe te jem me i dobishem per biznesin tim. Po ju te tjeret?
 

alkimisti

Well-known member
Alkimisti, une jam agjent marketingu dhe doja te mesoja per forumet dhe biznesin ne pergjithesi
 

Kosovari

New member
Pershendetje te gjitheve ne kete forum.
Kur po lexoja temat ne kete forum me dergoj tek nje bised e bere me nje dhenderr timin para pak viteve persa i perket biznesit. Biseda ishte se cfare biznesi duhet hapur qe te kete sukses ne Kosove?
Besoj qe do informohem ne kete drejtim nga ata qe kane praktike te vazhdueshme.
 

Dhurata

Well-known member
Pershendetje te gjitheve ne kete forum.
Kur po lexoja temat ne kete forum me dergoj tek nje bised e bere me nje dhenderr timin para pak viteve persa i perket biznesit. Biseda ishte se cfare biznesi duhet hapur qe te kete sukses ne Kosove?
Besoj qe do informohem ne kete drejtim nga ata qe kane praktike te vazhdueshme.
Besoj se këtë pyetje mund ta hapësh si temë më vete në forum te rubrika "Nisja" dhe të marrësh më tepër përgjigje
 

Sihana

Member
Pershendetje te gjitheve, dikush me ftoi ne kete forum (ndonese nuk jam e sigurt se kush).

Jetoj jashte. Jam VP ne nje firme qe manaxhon investime. Kam mbaruar per juridik & finance.
 
Top