Ku mund te gjej bashkepunetore Italiane

Ialbania

New member
Pershendetje,
Doja tju pyesja nese dini ku mund te gjej bashkepunetore italiane per fushata inbound per call center apo kompani te cilat mund te hapin nje zyre satelite ne Tirane.
Po mendoj te kem nje biznes timin dhe do doja te punoja per nje kompani te huaj si subcontractor apo satelite por nuk kam lidhjet e duhura.
Nese me ndihmoni me nje info do e vleresoja shume.
Faleminderit
 
Top