Ku blihen targat e personalizuara?

Drishti

Well-known member
Kam pare disa makina me targa te personalizuara dhe m'u duk nje mundesi e mire marketingu. Di njeri se ku porositen?
 

rashomon

Well-known member
E ke fjalën për targa të veçanta me të cilat mund të lëvizësh apo për suvenire në formë targe? Sepse këto të fundit nuk janë funksionale
 
Top