Cilat jane kompanite me te mira te kontabilitetit?

Elis Regina

Member
Kam disa vite qe merrem me biznes, por problemi i panderprere ka qene ekonomistja. Kam marre shume here gjoba per faj te tyre. Kam ndryshuar disa persona, por historia perseritet, ose jane te papergjegjshem dhe nuk i bejne deklarimet ne kohe, ose nuk i din sic duhet gjerat.

Provova edhe nje ekonomiste te jashtme per bilancet, por as ajo nuk me pelqeu. Te pakten personi qe manaxhon leket e mia, duhet te jete i hajrit.
Kontrollova ne internet per ndonje kompani konsulence financiare, por ato qe gjeta kishin cmime stratosferike.
 
Top